Dorostenky: Ejpovice - Vřeskovice

10.09.2012 21:09

V sobotu 8. září sehrály naše dorostenky 1. zápas v nové sezoně. Na naše hřiště přijely slečny z Vřeskovic. Cíl do zápasu byl jasný: vyhrát! Začátek zápasu vyšel lépe hostujícím dívkám, které se ujaly vedení 3:1. Zanedlouho to bylo 4:3 pro Ejpovice a od té doby jsme hru ovládaly. Poločas skončil 12:8 pro domácí. Ve druhém poločase si naše dívky dokázaly vytvořit až pětibrankový náskok a bylo spoustu příležitostí ještě rozdíl navýšit, jenže naše špatná koncovka a nervozita v útočné fázi zápas zkomplikovaly a Vřeskovice se dotáhly na dvě branky. Zápas nakonec skončil vítězstvím pro naše slečny v poměru 21:18. Nejvíce se v zápase zaskvěla útočnice Huclová, která dala 17 branek.

Sestava Ejpovic: Cingrošová, Kuglerová – Bradnová A. (K), Vágnerová, Picková, Kovaříková N. – Huclová (17), Ženíšková (3), Thöndlová (1), Mencová a Bradnová H.