Ejpovice "A" - Osek "A"

18.09.2012 16:10

První zápas nového ročníku druhé ligy jsme odehráli už potřetí za sebou s Osekem. V létě nás opustila dlouholetá opora Ondřej Šik, který se rozhodl odehrát tento ročník druhé ligy v Přešticích. Hostování skončilo i Kamilu Šelepovi a Tomáši Chmelíkovi, kteří proti nám nastoupí také v dresu Přeštic. První dva zápasy musel vynechat také Václav Klail, který se rekreoval u moře. Před začátkem zápasu byl asi každý hráč a fanoušek Ejpovic spíše pesimista, protože nás Osek v minulé sezoně dvakrát bez problémů porazil. Začátek zápasu byl ale v naší režii. Útoky se nám dařilo zakončovat téměř ze všech pozic, obrana byla velice kompaktní a v brance zářil Zdeněk Darda. Celý první poločas jsme hráli aktivně a vybudovali jsme si náskok 2-4 branek. První poločas skončil za stavu 9:6. Zdálo se, že Osek tento den v Ejpovicích nebude bodovat, ale ihned začátek druhé půle ukázal, že tento zápas ještě zdaleka nebyl rozhodnutý. Náš útok ne a ne navázat na první poločas a prosazoval se jen velice obtížně a s velkým počtem chyb. Čtyři vstřelené branky za 30 minut hovoří za vše. Naše obrana pracovala výborně, ale Osek pomaličku umazával deficit z první půle. 2 minuty před koncem jsme měli výhodu pokutového hodu za stavu 13:13, ale tato šance zůstala nevyužita a naopak Osek se hnal pro oba body, ale Trnka útok hostí vychytal. Posledních 5 vteřin před koncem jsme ještě vybojovali trestný hod ze slušné pozice, ale neproměnění této šance jen potvrdil zmar naší útočné řady v druhé půli. Oba týmy se tedy rozešly (asi spravedlivě) smírně 13:13.

Sestava: Darda,Trnka - Cingroš, Hucl, Kalčík J.- Stašek J.(2), Kalčík Z.(1), Andrlík (7), Langmajer (3) a Kugler.