Ejpovice "A" - Podlázky

18.09.2012 16:12

V neděli 16.9. už se nedal očekávat podobný průběh jako v sobotu, jelikož k nám přijel přetěžký soupeř. Podlázky mají mladý tým s velkými ambicemi a dokonce jsou pasovány na jednoho z favoritů celé druhé ligy. Začátek zápasu se nesl v ospalém tempu (možná proto, že začátek zápasu byl už v 9:00). Obě obrany dominovaly a brankáři se předháněli v počtu úspěšných zákroků. V 15.minutě byl stav 2:2 a neschylovalo se k žádné přestřelce. S postupem času se přeci jenom oba útoky drobet vzchopily a poločas skončil naším vedením 7:6. Druhá půle se začala odehrávat jasně podle našich not. V brance exceloval Darda, který naprosto nahlodal sebevědomí podlázeckých snajprů. Obrana byla doslova neprůchodná a útok v klidu zakončoval nacvičené systémy. Podlázeckým jako by docházel dech a místo očekávané stíhací jízdy byla na hřišti patrná naše euforie, která pohltila každého hráče. V poslední minutě Podlázky snížily na 14:16, avšak více už se jim nepodařilo. Absolutorium opět patří celému týmu, který si za výkon ve druhém poločase výhru bezesporu zasloužil. Podlázecké prokletí, kdy jsme dokázali hrát s Podlázkami velmi vyrovnaně ale se špatným koncem, je zlomeno.

Sestava: Darda,Trnka- Cingroš, Hucl, Kalčík J.- Klail(8), Kalčík M., Andrlík(6), Langmajer(2) a Kugler