Ejpovice "A" - Raspenava

18.09.2012 16:12

V sobotu 15.9 k nám přijel nejvzdálenější soupeř z celého druholigového peletonu a tím je tým Raspenavy. Do sestavy se vrátil Václav Klail, který první dva ligové duely vynechal, a náš tým tedy nastoupil v nejsilnější možné sestavě. Úvod zápasu nabídl útočnou házenou. Útoky dominovaly a obrany jako by se nemohly dostat to správné provozní teploty. V 10 minutě však naše obrana našla správný recept na eliminaci útoku Raspenavy a navíc od tohoto okamžiku začal doslova čarovat náš brankář Zdeněk Darda. Náš útok fungoval na rozdíl od prvních dvou zápasů bez zbytečných chyb a poločas skončil jednoznačně v náš prospěch 13:7. Druhý poločas jsme si v klidu pohlídali a po skvělém výkonu všech hráčů jsme bez problému zvítězili 23:16. Jedinou kaňkou je zranění Zdeňka Kalčíka, který si během zápasu pochroumal kotník.

Sestava: Darda,Trnka - Cingroš, Hucl, Kalčík J.- Klail(11), Kalčík M., Kalčík Z.(1), Andrlík(5), Langmajer(6) a Kugler.