Ejpovice - Blovice (dorostenky)

04.06.2012 16:42

V neděli 3.6. k nám přijely slečny z Blovic. Náš poslední zápas sezony jsmě chtěly vyhrát a vrátit tak soupeřkám podzimní prohru o jednu branku. Úvod vyšel lépe hostujícím, když se ujaly vedení 1:3 a 3:4. Ale zlepšenou hrou v útoku jsme dokázaly ve 20´ otočit na 6:5. Jenže nám posledních 10 minut prvního poločasu nevyšlo, tento úsek jsme prohály 0:4 a poločas tak skončil vedením 6:9 pro Blovice. Druhý poločas kopíroval přesně ten první. Blovice střílely jednoduché branky, za to my jsme se pořádně nadřely. Hostující slečny si zaslouženě odvezly výhru 12:18. Bohužel jsme doplatily na slabý důraz v obraně a špatnou produktivitu v útoku.

Sestava: Cingrošová - Bradnová A., Martanová, Vágnerová, Kovaříková N. - Huclová (9), Thondlová (2), Bradnová H. (1), Mencová.

Tímto zápasem skončila pro naše slečny sezona 2011/2012.