Ejpovice - Přeštice

05.05.2012 17:28

V sobotu 5.5. hrály dorostenky první domácí utkání. V našem týmu opět chyběly stabilní obránkyně a Přeštice přijely bez svých dvou útočnic Kaslové a Vokáčové. Zápas začal a Ejpovice jako by byli pořád v šatně, protože v čase 1:46 jsme už prohrávaly 0:2. Přeštické dívky určovaly tempo zápasu rychlou dynamickou hrou a na to naše oslabená obrana těžko reagovala. V útoku se opět nedařilo proměňování šancí a poločas skončil 5:10. Začátek druhého poločasu byl pro náš útok velice příznivý, kdy jsme dokázaly během 8 minut vstřelit 5 branek a průběžný stav byl tak 10:14. Ale Přeštice nám rychlými a jednoduchými brankami opět odskočily ve skóre. Zápas nakonec skončil 12:20 pro přeštické házenkářky. Brankářka Cingrošová dnes předváděla výborné zákroky. Obrana, která byla dnes citelně oslabena, podala velice dobrý bojovný výkon. Hlavně Picková opět potvrdila, že si zaslouží být v našem týmu. V útoku už to tak slavné nebylo, kdy naše útočnice velice často trefovali brankářku Přeštic.

Sestava Ejpovic: Cingrošová - Bradnová A., Vágnerová, Picková, Bernášková - Huclová (5), Ženíšková (5), Bradnová H. (2), Mencová.