Ejpovice - Tymákov "B" (dorostenky)

04.06.2012 16:26

V sobotu 2.6. nás čekal nepopulární soupeř z Tymákova. Do naší sestavy se popvné dostaly starší žačky Kovaříková Nikola (obránce) a Vendula Kuglerová (brankář). Tymákovské slečny přijely jen se sedmi hráčkami, ale přesto hned od začátku zápasu ukazovaly svou kvalitu. Což dokazuje dvacet vstřelených branek v naší síti za poločas. Ale kupodivu nám se střelecky na naše poměry taky dařilo. Poločas skončil naší prohrou 11:20. Do druhého poločasu jsme udělaly změnu v obraně, kdy jsme přesunuly beka na stranu a tato varianta docela dobře vycházela. Ale přesto zápas skončil jasným vítězstvím Tymákova v poměru 33:18. Velkým překvapením je našich 18 vstřelených branek, z toho Huclová dala 13, ale kdyby ona i ostatní naše útočnice více proměnovaly šance, mohlo jich být daleko více. Brankářka Kuglerová nastoupila do branky přibližně na 15 minut a předvedla dobré zákroky. Obránkyně Kovaříková dostala šanci na posledních 5 minut. Smutnou zrpávou ze zápasu je zranění Jany Ženíškové, která si poranila palec pravé ruky a dostala sádru, takže sezona pro ní skončila o den dříve.

Sestava: Cingrošová, Kuglerová - Bradnová A., Martanová, Vágnerová, Kovaříková N. - Huclová (13), Ženíšková (5), Mencová, Thondlová.