Ejpovice - Vřeskovice (dorostenky)

19.05.2012 16:11

V sobotu 19. 5. k nám přijely slečny z Vřeskovic. Na podzim jsme u nich po špatném výkonu prohrály 14:7, a tak jsme to chtěly napravit. Zápas začal hodně útočně, v 6´ byl stav 4:4, ale pak začaly mít Vřeskovice navrch a odskočily nám na rozdíl 2 branek. Tento rodzíl si dokázaly udržet do konce poločasu, který tak vyhrály 10:8. Druhý poločas byl ve znamení naší obrany, která sbírala míče soupeře jak na bežícím pásu a náš útok trpělivě dotáhl náskok soupeře. V 42´ byl stav 13:12 pro nás, ale dlouhých 5 minut trvalo než přišla další branka, ta naštěsí příšla z naší strany. A to byl základ našemu vítězství 16:14. Které tak bylo naše druhé vítězství v řadě, což je pro tento tým historická událost. Pochvalu zejména za druhý poločas zaslouží celá obrana v čele s brankářkou. V útoku se dnes hlavně blýskla Ženíšková, která vstřelila 8 branek.

Sestava: Cingrošová - Bradnová A., Martanová, Vágnerová - Huclová (3), Bradnová H. (4), Ženíšková (8), Thondlová (1), Mencová.