Jarní turnaj v Příchovicích

02.04.2012 22:44

V sobotu 31.3. se náš „B“ tým zúčastnil Jarního turnaje v Příchovicích.

Do turnaje byly přihlášeny jen 4 družstva. Příchovice B, Přeštice B, Ejpovice B a Příchovický dorostenecký tým.

Náš tým nastupoval ve složení: M.Pokorný, J.Kopecký – Milan Hucl, Martin Hucl, R.Krejčí, Z. Pokorný – J.Stašek, J.Andrlík, P. Michelfeit a J. Pokorný.

V prvním zápase na nás čekal záložní tým Přeštic. Zápas jsme bohužel od počátku nezvládali a po prvním poločase jsme prohrávali 4:8. Poté co jsme nezvládli ani druhý poločas jsme prohráli 11:17. Druhý zápas, který jsme odehráli proti Príchovickému „B“ týmu, už se vyvíjel lépe. Po poločas byl stav nerozhodný 7:7. Druhý poločas se tahal o bránu, bohužel navrch vždy měl Příchovický tým. Nakonec jsme prohráli o pouhý jeden gól a to 10:11.

V posledním zápase na nás čekal Příchovický dorost. Tento zápas se vyvíjel od počátku pro nás. Po prvním poločase jsme sice vedli jen o jednu branku, ale ve druhém poločase už jsme si výhru utéct nenechali a nakonec jsme vyhráli 18:14.

Po dvou prohrách a jedné výhře jsme obsadili krásné třetí místo.

Konečné pořadí: 1. TJ Přeštice B 2. TJ Příchovice B 3. TJ s. Ejpovice B 4. TJ Příchovice dorost