Litohlavy - Ejpovice "A"

18.09.2012 16:11

Ke druhému zápasu druhé ligy jsme odjeli stále oslabeni o Václava Klaila a bez trenéra J. Kalčíka, kterého nahradil na lavičce J. Špilar. Litohlavy jsou pasovány na černé koně soutěže. Jen při pohledu na soupisku musí každého soupeře mrazit. Tým v čele se střelcem střelců Tycarem, posíleni o našeho Jana Cingroše a Smolu z Kyšic budí respekt. K našemu štěstí nezasáhl do zápasu další ostrostřelec Šnajdr. Začátek zápasu nabídl řadu nepřesností. Náš útok se prosazoval přes tvrdou obranu Litohlav velmi obtížně. Naštěstí na druhé straně se dařilo naší obraně s brankářem Dardou v zádech velmi dobře. Minutu před koncem poločasu byl náš tým ve vedení 6:5. Dvě nepřesnosti v poslední minutě však otočily stav utkání na 7:6 pro Litohlavy. Ihned na začátku druhé půle soupeř odskočil na rozdíl 2 branek, ale do 55.minuty se nám podařilo vývoj zápasu otočit na 14:11. Zásluhu na tom má především výborná hra obrany, výborná forma Dardy a zlepšená hra útoku. Bohužel opět nepřesnosti v našem útoku zapříčinily, že 30 vteřin před koncem jsme vedli už jen 14:13 a Litohlavy měly balon. Naštěstí naše obrana skvěle vytlačila útok domácích do velice ostrého úhlu a Radek Tycar už nedokázal tento trestný hod z těžké pozice proměnit. Ejpovice tudíž uloupily 2 body po vítězství 14:13. Za zmínění stojí 10 branek Radka Tycara, který i přes zranění zaměstnával naši obranu celý zápas.

Sestava: Darda,Trnka- Cingroš, Hucl, Křížek - Kalčík M.(2), Kalčík Z.(1), Andrlík(4), Langmajer(6) a Kugler(1).