Příchovice - Ejpovice

04.05.2012 15:06

V sobotu 28.4. nás čekal po dlouhé zimní pauze první soutěžní zápas. Ze sestavy nám odpadly dvě obránkyně a tak příležitost dostala Karolína Picková (věkem starší žačka). Zápas začal přesně podle předpokladu, kdy Příchovice jasně udavály tempo hry a my jsme se v útoku vyloženě trápily. Poločas skončil 16:4. Ve druhém poločase byl náš útok jako vyměněný, dokázal si vytvářet slibné šance a hlavně je proměňovat, konečný stav zápasu byl nakonec 32:16, kdy nám Eva Levorová dala 17 branek.  Nová hráčka v týmu Picková odehrála přibližně 12 minut a podala velice dobrý výkon. Pochvalu na naší straně zaslouží brankářka Cingrošová, která chytila 29 střel soupeře a útočnice Huclová, ta dala 9 branek.

Sestava Ejpovic: Cingrošová - Bradnová A., Kovaříková, Vágnerová, Picková - Huclová (9), Ženíšková (4), Bradnová H. (3) a Mencová.