Řevnice - Ejpovice "A"

05.06.2012 21:10

V sobotu 19. 5. jsme zajížděli do Čakovic, ale chybou v navigaci jsme bohužel dorazili 5 minut po čekací době. O osudu zápasu rozhodl SNH kontumací v náš neprospěch.

V neděli 20. 5. byl na programu tradiční zápas s Řevnicemi, které jsou stálicí druhé ligy. V posledních letech se nám na Řevnice daří a pravidelně je obíráme o body. Za krásného slunečného počasí jsme nastoupili v sestavě Trnka - Cingroš, Hucl, Kalčík - Klail, Kugler, Langmajer a na střídačce čekali na šanci ještě Darda, Kalčík a Andrlík. Od začátku jsme diktovali tempo hry. Útoky se nikam nehnaly, a tudíž byly k vidění i několikaminutové obléhání obou obran.  Náš útok trpělivě hledal skulinky v Řevnické obraně, a pokud se nějaká objevila tak je náš útok dokázal proměnit. Naše obrana pracuje kromě zápasu s Osekem celé jaro na výbornou a to, co předváděla v Řevnicích, bylo na jedničku s hvězdičkou. Skvěle zvolená taktika na útočníky Řevnic platila, a pokud už něco prošlo tak to bezpečně pokryl skvěle chytající Trnka. Řevničtí se zmohli na první branku až v 15. minutě!!! Poločas jsme vyhráli 7:3. V druhém poločasu jsme se okamžitě trhli na rozdíl pěti branek. Útok Řevnic se ve druhé půli vzchopil, a když jsme 2 útoky nedokázali skórovat tak byl stav najednou o 3 branky. Následovalo promíchání útoku a taktická hra, která sice nebyla nikterak líbivá, ale měla patřičný efekt. Dva útoky po sobě se nám podařilo držet míč pokaždé přes 5 minut a vždy se vstřelenou brankou! Když k tomu ještě opět zabrala naše obrana a opět sbírala jeden míč za druhým, byl ve dvacáté minutě rozdíl opět pěti branek. Řevničtí nás poté začali doslova nahánět po celém hřišti, ale naši hráči zkušeně udrželi chladnou hlavu a dohráli stav na 10:14. Pochvalu si zaslouží každý člen týmu, jelikož všichni bojovali z plných sil.