Štěnovice - Ejpovice

12.05.2012 14:20

V sobotu 12. 5. jsme hrály další zápas ve Štěnovicích, kde mají pro nás nepopulární povrch (písek). Na zápas jsme odjížděli jen se 3 holkami do obrany, ale zato s 5 útočnicemi, jelikož s námi byla poprvé starší žákyně Alexa Thöndlová. Štěnovice byly oslabené o svou střelkyni Nikolu Červenou. Do zápasu jsme vstoupili více než dobře, když jsme v 10´ vedly 5:3, jenže štěnovickým slečnám se povedlo skóre otočit a ve 20´ vedli 8:7. Ale nám se povedlo vrátit vedení na naši stranu a tak poločas skončil 10:11 pro nás. Začátkem druhého poločasu jsme si dokázali vytvořit až 4 brankový náskok, který jsme udržovali do konce zápasu. Zápas jsme po velice bojovném výkonu od všech hráček vyhráli 16:21. Brankářka Cingrošová dnes svůj tým opět několikrát podržela. Obrana dnes dokázala vybojovat a vynést spousty míčů, hlavně Anna Bradnová, ta dnes blokovala i nemožné. V útoku se dnes prosadilo všech 5 útočnic, Mencová dnes vstřelila svou 1. jarní branku a nováček v týmu Thöndlová, která odehrála cca 15 minut, dokázala ve svém prvním zápase za dorostenky také jednou skórovat. Brankový rozdíl mohl být mnohem větší, ale opět se dnes ukázala naše slabina, což je proměňování šancí. Ale i přesto zaslouží celý tým velkou pochvalu.

Sestava Ejpovic: Cingrošová - Bradnová A., Martanová, Vágnerová - Huclová (8), Ženíšková (7), Bradnová H. (4), Mencová (1), Thöndlová (1)